Pokládka podlahy

Pokládka podlahy

  • Máme letité zkušenosti s realizací interiérů a pokládkou podlah
  • Provádíme odbornou pokládku a servis v rámci celé ČR
  • Můžete vybírat z mnoha druhů podlah – vinyl, dřevěné podlahy, lamino, korkové podlahy,…
  • Na ploše 400 m2 našeho showroomu vás seznámíme s nabídkou podlah mnoha dekorů
  • Budoucí řešení interiéru vám ukážeme nejen on-line, ale i pohledem brýlemi s virtuální realitou
  • Pro developery jsme připravili speciální nabídku v rámci firemního programu B2B
  • Kvalitu produktů zaručujeme uskladněním ve vlastním klimatizovaném meziskladě

Pokládka podlahy

Profesionální pokládka

Náš zkušený montážní tým před objednávkou zaměří Váš dům nebo byt a po naskladnění zboží doručí. Proběhne kvalitní a rychlá pokládka, nebo například vylití samonivelační stěrky. Náš sortiment zahrnuje také soklové a přechodové lišty, které po položení podlahy podlahář namontuje nebo přilepí.

Kompletní servis

Standardní odborná instalace spočívá v zaměření Vašich ploch, ze kterého vychází finální nabídka. Náš tým podlahu položí, namontuje soklové a přechodové lišty, vše po sobě uklidí a v případě jakýchkoliv problémů zajistí opravu.

Zkušenosti v oboru

V oboru pokládky podlah má náš tým mnohaletou praxi, která vám zaručuje, že odborně položená podlaha bude dobře vypadat i fungovat. Stejně tak kvalitně umíme obložit schodiště.

Kvalitní produkty

Náš sortiment obsahuje podlahy od kvalitních německých výrobců jako je Tilo, Egger a další. Tito výrobci zajišťují i soklové lišty, často v dekorech podlahy. Přechodové lišty zajišťujeme českým výrobcem ProfilTeam.

Úspora času

Pokud jste si u nás kromě pokládky podlah objednali i montáž dveří, zkoordinujeme jednotlivá řemesla tak, aby na sebe co nejlépe navazovala. Nabídneme vám i následnou péči a údržbu.

Jak vybrat a objednat podlahu

Nemáte čas, jsme od vás daleko a chcete ušetřit peníze? Pak nemusíte podlahu koupit přímo u nás na prodejně, ale prostřednictvím internetu. Tady máte několik rad, jak správně na dálku vybrat a postupovat.

1Typ podlahy

Je třeba si zvolit, jakou podlahu vlastně chcete. Jestli vinyl - lepený nebo click, dřevěnou podlahu, podlahu vhodnou pro podlahové topení. O výběru podlah a podlahách obecně se dozvíte v našem blogu.

4Způsob pokládky

Podlahy se v základu dělí na lepené a skládané. Například u vinylu takzvaný click vinyl. Použití zámků na lamele usnadňuje montáž a zkracuje čas, ale přináší také nevýhody. Například skládaný vinyl může dělat problémy pod kuchyní, nebo těžkými skříněmi. To se dá vyřešit dilatací a nebo přilepením. Náročnější na pokládku je vinyl lepený... ten vyžaduje samonivelační stěrku a lepení. Jeho pokládka je tak složitější, ale je často vhodnější pro těžký nábytek, podlahové topení a především výměnu poškozených lamel.

5Oprava vinylu

Lepený vinyl je velmi snadno opravitelný. Poškozená lamela se jednoduše vyřízne a nahradí za novou, která se znovu přilepí. Skládaný vinyl vás pak donutí k vystěhování nábytku, rozebrání celé podlahy, výměně lamely a pak k opakování pokládky. Lze sice vyříznout zámek a lamelu vytrhnout, ale náhradní lamela se už musí přilepit.

2Dekor

Podlahu lze vybírat v mnoha dekorech. Základem bude, zda chcete dřevo-dekor a nebo například dekor betonové stěrky. Pak už jen zbývá vybrat z naší široké nabídky 700 dekorů všemožných podlah.

3Soulad s dveřmi

Podlahy by ke dveřím měly ladit. Neznamená to ale, že musíte vybrat co nejvíce podobné dekory. Ladit můžou i v kontrastu a často je to doporučené. Hezké dekory dveří i podlah tak vyniknou, ale zároveň se nebijí. Například ke světlým dveřím se často ladí tmavší podlaha a nebo k bílé stěně tmavší dveře a k ním světlá podlaha.

6Zaměření

Po zvolení typu a dekoru podlahy ať už on-line, nebo u nás na showroomu Vám vystavíme cenovou nabídku. Po jejím schválení vyšleme člena týmu, který zaměří plochy a dle toho objednávku upravíme, potvrdíme a zboží objednáme.

7Zavážka a montáž

Pokud zvolíte variantu objednávky s montáží, přijede podlahář, podlahu Vám kvalitně položí a vše uklidí. Poradí si i s obložením schodiště například lepeným vinylem, ale i jiným typem podlahy.

8Doplňky k podlahám

Náš sortiment zahrnuje nejen podlahy, ale i soklové a přechodové lišty. V závislosti na tom, který dekor si vyberete, zjistíme, zda k němu výrobce dodává i soklovou lištu v dekoru. Pokud ne, buď se pokusíme najít podobný dekor od jiného dodavatele, nebo zvolíme například bílou barvu, která se velmi často používá i k dekorům dřeva. Firma ProfilTeam pro nás pak zajišťuje přechodové lišty. Ty si vyberete ze vzorníku s ohledem na dekor podlahy a dlažby na druhé straně. Jak soklovou lištu, tak i přechodovou lištu Vám montér nainstaluje v rámci pokládky.